Raitis Klāvs – Tukuma novada populārākais sportists 2023.gadā
28 Feb, 2024
Tukuma novada populārākais sportists 2023 - Raitis Klāvs

Vakarā pirms Arņa Kraukļa piemiņas kausa sacensībām – 23. februārī – Tukuma sporta hallē Tukuma novada pašvaldība pasniedza apbalvojumus “Sporta laureāts 2023”. Savukārt, tās pašas dienas plkst.12.00 sociālajā tīklā Facebook noslēdzās balsojums par šī apbalvojuma nomināciju “Populārakais sportists”. Balsojumā augstāko novērtējumu ar 655 emocijzīmēm “Patīk” ieguva Tukuma Kjokušinkai karate do kluba Bušido sportists Raitis Klāvs.

Apbalvošanas ceremonijā “Sporta laureāts 2023” Raitis Klāvs ieguva ne tikai balvu kā populārākais novada sportists, bet arī kā “Labakais jaunais sportists 2023. gadā”. Abas nominācijas tika iegūtas pateicoties sportista pašaizliedzīgajiem treniņiem, kuru rezultātā tika izcīnīts 2023. gada Eiropas čempiona tituls Kadetu kategorijā Ungārijā notikušajā WKO rīkotajā Eiropas čempionātā.

Arī nakamaja dienā notikušajās 16. Arņa Kraukļa piemiņas kausa sacensībās Raitis Klāvs apliecināja to, ka ir godam izcīnijis Eiropas čempiona titulu, uzvarot savā apakšgrupā ar spilgtu cīņu un papildinot savu trofeju krajumu ar kausu.

WKO (World Karate Organization) ir viena no pasaules lielākajām un ietekmīgākajām Kjokušinkai karatē stila organizācījām pasaulē, kuru Latvijā pārstāv Latvijas Kjokušinkai karatē do federācija.

Raitis Klāvs un viņa treneris Mareks Lavrinovičs pēc Eiropas čempiona kadetu kategorijā apbalvošanas Ungārija (2023)

Dalīties

Dalies ar šo ierakstu ar saviem draugiem!