LKKL/Karate Skola rīkotais Baltic Cup 2023
5 Jan, 2024

19. decembrī norisinajās LKKL/Karate skola rīkotais atklātais Baltijas kontakta karate kauss 2023 (Baltic Cup 2023). Sacensības piedalīja 236 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Poliijas pārstāvot 12 klubus. No Latvijas Kjokušinkai karate do federacijas uz Baltijas kausu devās tikai trīs parstāvji.

Tukuma klubu Bushido ar 7 kyu 8-9 gadu zenu kategorijā līdz 40 kg parstāvēja Gustavs Sidorovs, Ramirs Adrians Olants (4 Kyu) kurš klubu parstāvēja 14-15 vecu jauniešu līdz 65kg, bet pieaugušo kategorijā +80kg cīnījās Rihards Sidorovs (2kyu).

Sacensību rezultātā Rihards Sidorovs jau pirmajā cīņā sastapās ar šī gada Baltijas kausa uzvarētāju un sīvā cīņa papildlaikā nenosargāja uzvaru. Gustavs Sidorovs aizvadot trīs cīņas un ieguva otro vietu savā kategorijā. Ramirs Adrians Olants aizvadot trīs cīņas savā apaksgrupā visas izcīnīja ar uzvaru. Rezultātā ieguva pirmo vietu uz savas vecuma un svara kategorijas Baltijas kausu. Rezultātā, Tukuma klubs Bushido ar trīs dalībniekiem ieguva vienu zeltu un vienu sudrabu, kas ļāva ierindoties starp 12 klubiem astotajā vieta komandu vertējumā. Šāds rezultās neapšaubāmi liecina par kluba dalībnieku augsto sagatavotības līmeni.

Dalīties

Dalies ar šo ierakstu ar saviem draugiem!