Latvijas Kjokušinkai karatē izlase sāk gatavoties 2024. gada Eiropas čempionātam
3 Mar, 2024
Kluba Šin rīkotais seminārs 2024

Pamazām iesilst sporta notikumu gads un kalendārs arvien draudīgāk atgādina par Eiropas čempionāta tuvošanos. Tādēļ 02. martā Lietuvas pilsētā Viļņā, norisinājās kumite seminārs, kuru organizēja Lietuvas Kyokushin karte federācijas klubs Šin. Kā semināra vadītājs tika uzaicināts Levan Tsintsadze un viņa audzēknis Davit Mskhaladze. Semināra laikā dalībnieki aizvadīja 100 kumite cīņas. 

Uz semināru tika arī aicnāti Latvijs Kjokušinkai karatē izlases pretendenti tās galvenā trenera Mareka Lavrinoviča (4.dans) vadībā. Semināra mērķis bija uzsākt intensīvu gatavošanos gaidāmajam Eiropas čempionātam, kurš šogad 24. un 25. maijā norisnāsies Valensijā (Spānija).

Šī brīža potenciālie Latvijas izlases dalībnieki, kuri piedalījās seminārā, ir:

Linards Širkēvičs

Oskars Skarbovskis

Raitis Klāvs

Klaudijs Jankevics

Vladislavs Varibrus

Adrians Ramirs Olants

Dzintars Dombrovskis

Sofija Demčenko

Anfisa Kumrova

Paula Jansone

Margarita Merkuļjeva

Ģirts Andrejevs

Rihards Sidorovs

Latvijas Kjokušinkai karatē izlases potenciālie dalībnieki ar galveno treneri Mareku Lavrinoviču (aizmugurēja rindā centrā). Pa kreisi no viņa Davits Mshaladze, bet pa labi Levans Tsindze.

Levans Tsindze (3.dans) ir WKO Shinkyokushin pārstāvniecības vadītājs Gruzijā, kā arī Gruzijas Šinkjokušin izlases galvenais treneris. Viņa audzēknis Davits Mshaladze (1.dans) tiek dēvēts par šī brīža labāko Gruzijas karatistu.

WKO (World Karate Organization) ir viena no pasaules lielākajām un ietekmīgākajām Kjokušinkai karatē stila organizācījām pasaulē, kas izveidojās pēc stila pamatlicēja Masutatsu Ojamas nāves. Šo organizāciju Latvijā pārstāv Latvijas Kjokušinkai karatē do federācija. Tā kā Eiropas čempionātu Valensijā organizē WKO, tad tajā drīkstēs piedalīties tikai organizācijas pārstāvju izlases, bet Latvijas nacionalo izlasi veidos tieši LKKF. 

Papildus piedāvājam ieskatīties Gruzijas nacionālās izlases sagatavošanās procesā 7. Šinkjokušinkai Pasaules čempionātam.

Dalīties

Dalies ar šo ierakstu ar saviem draugiem!