Klaipēdā norisinājās ikgadējais Kyokushin Baltic Fighting Camp 2024
11 Jūn, 2024

Priekšlaicīgi veicot savu pilsonisko pienākumu Eiropas parlamenta vēlēšanās,  LKKF sportisti devās uz Klaipēdu, kur pilsētas sporta hallē 8. un 9. jūnijā norisinājās kārtējais Kyokushin Baltic Fighting Camp. Šogad par pasākuma īpašo viesi tika aicināts Judži Šimamoto (4. dan) – divkārtējs Pasaules čempions Kjokušin karatē absolūtajā svara kategorijā. 

Jāpiebilst, ka Kyokushin Baltic Fighting Camp ir pasākums, kas paredzēts kadetiem, jauniešiem un pieaugušajiem sākot no 14 gadu vecuma. Pasākuma norises datumi sakrita ar LKKF karatekas Ņikitas Strogonova dzimšanas dienu. Viņam 8. jūnijā apritēja tieši 14 gadi, kas tika atzīmēts nometnes atklāšanas ceremonijā.

Nometnes laikā dalībnieki aizvadīja daudzas savstarpējās cīņas un apguva meistarstiķus Judži Šimamoto vadībā. Šī gūtā pieredze tiek likta par pamatu rudenī gaidāmajam Šinkjokušin Eiropas čempionātam kadetiem, kā arī Eiropas Pilna Kontakta Karatē Organizācijas atlases turnīram pieaugušajiem.

Izsakām lielu pateicību par piedalīšanās iespēju Lietuvas Kjokušinkai karatē federācijai un īpaši kluba Šodan vadītājam Lukas Kubilius (3.dan).

Dalīties

Dalies ar šo ierakstu ar saviem draugiem!