Federācijas pārstāvjiem pasniedz pateicības rakstus
26 Jan, 2024

Vēl nepaguva atdzist Sabiles sporta centra apgaismojuma lampas, kad Latvijas Kjokušinkai karatē do federācijas prezidents Vladimirs Lavrinovičs (5.dans) un valdes loceklis un  Tukuma karatē kluba Bušido treneris Mareks Lavrinovičs (4.dans) devās uz Lietuvu. Šo braucienu iniciēja Lietuvas Kjokušin karatē federācija aicinot abus Latvijas federācijas pārstāvjus uz “Kabami Biraki” svinībām.

Līdz šim “Kabami Birki” svinības, kas tradicionāli tiek rīkotas katru gadu pēc Jaunā gada kā treniņu uzsākšanas ceremonija, tika rīkotas atsevišķi dažādās Lietuvas pilsētās, bet šogad tās pirmo reizi tika apvienotas un kopīgi organizētas Kauņā 21. janvārī. Šis pasākums izvērtās par patiesiem svētkiem, kuru atklāšanas ceremonijā piedalījās arī Japānas vēstnieks Lietuvā Tetsu Ozaki ar kundzi.

Vakara pasākumā Lietuvas federācija sveica labākos sportistus un labākās sportistes, kā arī labākos trenerus. Vakara gaitā sveica sportistus kuri beidza savas sportiskās gaitas un turpina trenēties kyokushin karatē, bet nolēma pārtraukt sacensību karjeru. Latvijas kjokušinkai federācijas prezidentam Vladimiram Lavrinovičam un Bushido kluba trenerim Marekam Lavrinovičam tika pasniegti pateicības raksti par ilggadējo sadarbību ar Lietuvas kyokushin karate kopienu.

Turpinoties “Kabami Biraki” svētkiem, pēc atklāšanas ceremonijas sekoja melno jostu paraugdemonstrējumi, seminārs un eksāmeni, kuros kā eksaminētāji piedalījās gan Latvijas federācijas pārstāvji, gan EKO prezidents Remigius Karpinskis (Polija) un EKO valdes loceklis Jan Bulov (Dānija). Pēc Lietuvas Kyokushin federācijas datiem ar šo karatē stilu nodarbojas teju 12 000 cilvēku.

 foto ©Algimanto Barzdžius

Dalīties

Dalies ar šo ierakstu ar saviem draugiem!