Aizvadīts federācijas pavasara seminārs un eksāmens
18 Apr, 2024
LKKF Seminārs engurē 2024. aprīlī

Pagājušajā nedēļas nogalē (12.-14. aprīlis) Engurē ir aizvadīts trīs dienu seminārs un kartējais LKKF atestācijas eksāmens. Seminārā pulcējās vairāk kā 70 dalībnieki no visiem pieciem federācijas klubiem. No tiem, uz kārtējo pakāpi eksāmenu kārtoja vairāk kā 40 sportisti.

LKKF Seminārs engurē 2024. aprīlī - 2
LKKF Seminārs engurē 2024. aprīlī - 4

Semināra laikā organizatori bija parūpējušies ne tikai par daudziem treniņiem, bet arī par atraktīviem pasākumiem, kuri veicināja vispārējās koordinācijas attīstību vai arī federācijas biedru saliedēšanu ap vienotu Kjokušin ideju. Šos pasākumus jo īpaši novērtēja paši mazākie federācijas biedri. Šeit ir vērts pieminēt Šinkjokušin emblēmā ietverto ideju, kas  simbolizē “Šin-Gi-Tai” jeb gara, prasmes un ķermeņa apvienošanu, kas ir ļoti svarīga Budo gara attīstībā. Tādēļ nodarbības LKKF klubos neaprobežojas tikai ar fiziskajiem treniņiem vien.

LKKF Seminārs engurē 2024. aprīlī - 5

Daudziem šis bija pirmais eksāmens, pirmā pieredze un pirmās jostas iegūšana, kas noteikti motivēs un pamudinās doties talāk pa Kjokušin ceļu. Vēl vairāk sportistu ar veiksmīgu pārbaudījumu nokārtošanu apliecināja, ka ir centīgi strādājuši pēdējā pusgada vai gada laikā, lai kļūtu cienīgi pakāpties uz augstāku pakāpi. 

Visa eksāmena kulminācija bija cīņas, kas iekļautas pārbaudījumos sākot no dzeltenās jostas. Visi klātesošie īpaši līdzi juta vecākajām jostām, kurām šo cīņu bija īpaši daudz. Pats aizkustinošākais brīdis bija Riharda Sidorova pēdējā cīņa, kas aizritēja jau acīmredzami pārvarot fiziskā ķermeņa nogurumu. Tomēr viņš spēja parādīt sava iekšējā gara spēku aizvadot 30 cīņas un veiksmīgi nokārtojot pārbaudījumu uz 1 kju.

Vēlam visiem, kas ir izvēlējušies iet Kjokušin ceļu neapstāties pie sasniegtā un turpināt iet uz priekšu pie jaunām uzvarām. OSU!

LKKF Seminārs engurē 2024. aprīlī - 6

Dalīties

Dalies ar šo ierakstu ar saviem draugiem!