4. maija Kjokušinkai karatē treniņu maratons
9 Mai, 2024
LKKF Karate treniņu maratons - 1

Laikā, kad Latvijā tika rīkoti baltā galdauta svētki, LKKF biedri vilka savus baltos dogi un ļāvās treniņiem visas dienas garumā. 4. maija rītā Smārdes pamatskolas sporta zalē pulcejās vairāku klubu biedri un federācijas treneru vadībā aizvadīja astoņu stundu ilgu treniņu programmu.

Par treniņu maratonu

Nodarbības tika paredzētas sportistiem sākot no 10 gadu vecuma. Treniņus vadīja šihan Vladimirs Lavrinovičs (5.dan), sensei Mareks Lavrinovičs (4.dan) un Vitālijs Beļinskis (3.dan), kā arī melnās jostas un 1. dana īpašnieki Madara Priede un Vladislavs Varibrus. Maratona dalībniekus gaidīja gan fiziskie treniņi, bāzes tehnika, katā, kumitē un daudz citas nodarbības, bet noslēdzās ar jogas nodarbību.

Maratonā pulcējās biedri no Smārdes Kjokušinkai karatē do kluba Katana, Engures Kjokušinkai karatē do kluba Šuto, Kandavas karatē kluba un, protams, no Tukuma Kjokušinkai karatē do kluba Bušido centrs. Kopumā pasākumu apmeklēja vairāk par 30 dalībniekiem.

Treniņu maratonā pasniedz melnās jostas

Kjokušinkai karatē treniņu maratona laikā tika pasniegtas arī melnās jostas. Tas bija ilgi gaidīts sūtījums no Japānas, kas beidzot sasniedza galamērķi. Jau pagājušā gada augustā vairāki LKKF biedri Lietuvā nokārtoja eksāmenu uz melno jostu un 1.danu. Pēc šī eksāmena nācās gaidīt deviņus mēnešus, līdz pienāca WKO Shikyokushin sertifikāti un personalizētās jostas, kas pienācās Smārdes kjokušinkai karatē do kluba Katana trenerei Madarai Priedei, Talsu karate kluba trenerim Vladislavam Varibrusam, kā arī Dzintaram Dombravskim, Karatē kluba Seišin (Rumānija) trenerei Sintijai Beļinskai un Raitim Penkevicam.

Pasākuma galerija

Vairāk attēlu var apskatīt : Failiem.lv

Dalīties

Dalies ar šo ierakstu ar saviem draugiem!